Chceme bývať všetci, slušne, pekne, komfortne. Vytvorili sme preto pre Vás miesto, kde sa sústredia všetky služby s tým spojené. Prepájame svet financovania na základe zmluvných vzťahov jednotlivých bánk a svetom bývania, sústredených na jednom mieste. Stačí k nám prísť a my sa postaráme o to aby ste si splnili sen o vašom novom bývaní. S naším týmom realitných maklérov a spolu so špecialistami na financovanie s dlhoročnými skúsenosťami, váš sen sa stane skutočnosťou. Váš nový domov vám nájdeme a „pomôžeme zaplatiť“ toto všetko nechajte na nás.

Samozrejmosťou je aj právny servis, ktorý je súčasťou celého procesu a cesty k vášmu vysnívanému bývaniu. V spolupráci so znalcami, geodetmi, architektmi ako aj stavebnými firmami bude postarané o všetko potrebné na ceste k vášmu novému bývaniu.

Na výber máte z ponuky sekundárneho predaja, ako aj nových projektov, ktoré exkluzívne zabezpečuje PROMIUM v rámci vlastných developerských projektov ako aj v partnerstve s inými developermi.

Vytvorili sme pre vás kontaktný bod, a chceme aby ste sa venovali svojím koníčkom a záľubám, svet financií a bývania nechajte na nás.

No Properties Found.