Chceme bývať všetci, slušne, pekne, komfortne. Vytvorili sme preto pre Vás miesto, kde sa sústredia všetky služby s tým spojené. Prepájame svet financovania na základe zmluvných vzťahov jednotlivých bánk a svetom bývania, sústredených na jednom mieste. Stačí k nám prísť a my sa postaráme o to aby ste si splnili sen o vašom novom bývaní. S naším týmom realitných maklérov a spolu so špecialistami na financovanie s dlhoročnými skúsenosťami, váš sen sa stane skutočnosťou. Váš nový domov vám nájdeme a „pomôžeme zaplatiť“ toto všetko nechajte na nás.

Samozrejmosťou je aj právny servis, ktorý je súčasťou celého procesu a cesty k vášmu vysnívanému bývaniu. V spolupráci so znalcami, geodetmi, architektmi ako aj stavebnými firmami bude postarané o všetko potrebné na ceste k vášmu novému bývaniu.

Na výber máte z ponuky sekundárneho predaja, ako aj nových projektov, ktoré exkluzívne zabezpečuje PROMIUM v rámci vlastných developerských projektov ako aj v partnerstve s inými developermi.

Vytvorili sme pre vás kontaktný bod, a chceme aby ste sa venovali svojím koníčkom a záľubám, svet financií a bývania nechajte na nás.

Exkluzívny 4 izbový byt v tichej lokalite, Smreková ul.

199,000.00  Smreková Ponúkame Vám na predaj exkluzívny, moderne zrekonštruovaný 4 izbový bytu, […]
86 m²

Nadštandardné obchodné priestory v novostavbe, 100 m2

480.00  bez DPH/mesiac Strážnická 11 Hľadáte pre svoje podnikanie strategické miesto? Ako výhradný partner, spol. […]
100 m²