Úrokové sadzby sú v súčasnosti na historických minimách  – o tom sme už hovorili. Klienti tak majú naozaj mnoho možností vyriešiť si hypotéku na svoje vysnívané bývanie. Ak majú dostatok času priestoru, môžu si začať obehávať banky sami. Áno, získajú množstvo informácií, dostanú množstvo ponúk a čísel, no v konečnom dôsledku sa môže stať, že mnohým z týchto čísel nebudú rozumieť, alebo stratia trpezlivosť oveľa skôr ako sa k nejakému reálnemu riešeniu dopracujú. V tejto fáze mávajú totiž klienti, najmä mladí ľudia, pocit, že ich každý chce nejakým spôsobom do niečoho dotlačiť – či už ide o banku, alebo realitku. Banka tlačí na nejaké záložné právo a realitka zasa na zálohu.

Ak ale chcete porozumieť svetu financií a vedieť presne za čo, kedy a komu platíte,  a prečo chce niekto na vašu novú nehnuteľnosť záložné právo, môžete nás navštíviť a poradiť sa s nami.

Stretneme sa u nás, v našom hypotekárnom centre, preberieme si vaše potreby, spravíme profil a pripravíme vám podľa dohody riešenie. Už nemusíte behať po bankách, čerpať na to dovolenku, mať z toho veľkú hlavu, toto vyriešime za vás. Pripravíme vám komplet podklady k žiadosti, budeme komunikovať za vás s bankou, odkontrolujeme celý schvaľovací proces a v prípade potreby doplníme informácie, ktoré si banka vyžiada. Po schválení úveru vám pomôžeme s prípravou podkladov k čerpaniu hypotéky. A vy sa môžete pokojne venovať svojej práci a svojej rodine. S nami sa vaša cesta k vášmu novému bývaniu stane takou malou oslavou.

Naše služby sú  pre vás bezplatné a o vaše pohodlie sa postarajú profesionáli v oblasti financií. Spolupracujeme so všetkými bankami na trhu, takže sa na výhodnosť riešenia môžete spoľahnúť.