Mnohí z nás sme pred rokmi pracovali ako zamestnanci banky v oblasti financovania, deň čo deň sme komunikovali s klientmi a riešil ich požiadavky, ktoré bohužiaľ často spočívali v nedostatku peňazí na zabezpečenie slušného bývania a zázemia pre svoju rodinu. Ľudsky povedané, všetci títo ľudia si na Slovensku jednoducho slušnou prácou nedokázali zabezpečiť bývanie bez pomoci banky. Pri dlhoročnom riešení týchto finančných situácií, ktoré sme mali v tom čase na starosti sme sa v problematike hypotekárnych úverov zdokonalil natoľko, že nás ľudia začali vyhľadávať kvôli pocitu neistoty, ktorý úver, resp. lepšie povedané hypotéka, zaručene každému z nás prináša.

Bežný človek je pri predstave zadĺženia sa často skeptický a vystrašený. V čase, keď vchádza do novej etapy svojho života, ktorú väčšinou nové bývanie prináša, musí čeliť asi najdôležitejšiemu a najrozvážnejšiemu rozhodnutiu vo svojom živote. Aký úver si zobrať, v ktorej banke to bude najvýhodnejšie? Rozhodnem sa správne? Sú títo ľudia spoľahliví? Je prirodzené, že s návalom týchto otázok a množstvom administratívnych podkladov, ktoré od vás banka pri poskytovaní úveru požaduje strácate istotu v samého seba. Bojíte sa dôverovať bankovým inštitúciám, ktoré stoja na druhej strane „bitky“ . Zdajú sa vám silní, znalí problematiky a vy hlavne kvôli nedostatku informácií máte pocit, že môžete byť oklamaný a zmanipulovaný.

Po rokoch svojej praxe sme sa postupne pracovne kreovali a vytvorili som pre Vás spoločnosť PROMIUM kde spájame svet financovania s bývaním. Je to miesto, kde sa budete cítiť bezpečne, poznáme všetky varianty, ako, kedy, prečo táto banka a nie táto. Prečo si kúpiť tento byt a nie zase iný. Kedy investovať do nehnuteľnosti a kedy sa zase nehnuteľnosti „zbaviť“. Komplikované bankové, finančné a realitné termíny sa snažíme  vysvetliť ľuďom v „ich reči“, aby pri odchode od nás mali pocit, že rozumejú tomu, ako sa bude ďalej postupovať pri riešení ich zámeru. Ľudia, ktorí sa chystajú vziať si hypotéku, potrebujú niekoho kto im poradí, niekoho, kto sa za nich postaví, ak budú potrebovať riešiť pre nich dôležité finančné otázky. Niekoho, kto im ukáže aké sú ich možnosti.

PROMIUM je partner pre ľudí, ktorý za nimi stojí s celou škálou odborných znalostí a ochotou pomôcť pri všetkom, čo sa týka financovania ich zámerov pri riešení bývania.

Vďaka PROMIUM bude vaše rozhodnutie určite to najlepšie.

 

PROMIUM tím